Kapat

%100 Elektrikli Renault Zoe

 

Renault Zoe elektrikli araçlar için yeni bir boyut getiriyor. Elektrikli araçları gündelik yaşamda kullanmanın getirdiği yeniçağı, bizlere müjdeliyor. Şık tasarımı ile görenleri büyüleyen yeni Renault Zoe, muhteşem bir ahenk ile sessiz ve bir o kadar dinlendirici olmayı başarıyor. Gelin bu güzel aracı beraber inceleyelim.

%100 Elektrikli Motor ve Donanım

Renault Zoe, kullanımı alışılagelmiş araçlara nazaran daha kolay ve eğlenceli bir araç. Özel tasarlanmış direksiyonu, sessiz ve dinamik amortisörleri ve elektrikli araçlar için özel tasarlanmış bir şasiye sahip. Elektrikli olması sizleri yanıltmasın, her türlü yolculuk için uygun olan zoe ile istediğiniz yolculuğa çıkabilirsiniz. Elektrikli bir motora sahip olmasının getirdiği en büyük avantajlardan birisi aracın oldukça sessiz olması ve bunun yanı sıra araç içerisinde titreşim hissetmemeniz yolculuklarda dinlenmenizi bile sağlayabiliyor. Sizce de mükemmel değil mi?

Elektrikli yapısının gücü size her konumda ve koşulda mükemmel bir kullanım sunuyor. 65 Kw’lık motoru size tam 88 bg güç üretmekte. Bu güçlü motor beklenenin tersine saniyenin sadece yüzde birinden daha kısaya tekabül edecek kadar bir sürede, 220 nm değerinde tork üreterek mükemmel bir ivme ve kalkış sağlıyor. Özellikle şehir içerisinde kullanımı oldukça ön plana çıkan elektrikli araçlar içerisinde Renault Zoe modeli 0’km den 50’km hıza sadece 4 saniye de çıkmaktadır.

 

Çekici ve Şık Tasarım

 

Planlanması ve üretilmesine   kadar tamamen elektrikli bir model olarak tasarlanan Renault Zoe kendine has çizgileri ve dokuları ile tam bir haylaz çocuk gibi.

 

  • Tasarlanırken ilham alındığı kaynakların doğal enerji olan, rüzgâr, sular ve dalgalardan ilham alındığı söylenmiştir.
  • Mavi ledler ile belirlenen imzası ve insan gamzesini anımsatan farları ile Zoe alışılagelmişin dışında şıklığın yanında sıcak ve sevecen bir yapıya sahip.
  • Standart bir düzene bağlanmış arka stop lambalarının aksine oldukça dikkat çeken bumerang benzeri arka led stoplar Zoe’ye has bir tarzdır.
  • İç kokpitte ise konsoldan, kapı kollarına kadar tasarım harikası yumuşak ve sade işlemler uygulanmış. Araç sessizliğin yanında iç tasarımı ile size evinizde ki sessizlik ortamını sunmaya çok yakın.
  • Bölünmeden tek bütün halinde uzanan ön panel, sürekli kullanılan sert plastik, polyesterler yerine Renault Zoe için özel tasarlanmış yumuşak dokulu üründen üretilmiştir.
  • Multimedyalar yerine R-Link konsolu yeni Zoe’nin getireceği yeni teknolojilerin habercisi niteliğinde

Zoe ve Konfor

 

Zoe’de sadece şoför için değil tüm yolcular için konfor ön planda tutulmuş. Renault’un teknolojisi Take Care By Renault ile hava iyonizer, hava kirliliği kaptörü ve aktif parfüm sürekli sizlere maksimum konforu sunuyor.

 

Aracın özellikleri arasında araç şarjı kontrolü ve planlaması, hava durumu, fotoğraflarınız ve e-postalarınız için özel tasarlanmış ses tanıma özelliği bulunan, full dokunmatik bir ekran yer alıyor. Cep telefonumu? İhtiyacınız olmayacak Twitter’dan, Haberlere kadar Zoe size yeter.

Share Button

Volkswagen Passat Estate

 0

V90  T8 Twin Engine

 0

V60 T8 Twin Engine

 0

Tesla Model S Performans Özellikleri

 0

furkan yıldırım {furkan yıldırım}Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir