Kapat

Elektrikli BMW İ3

Yeni satışa sunulan BMW İ3, ulaşımın zorlukları ile sessiz sedasız başa çıkabilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi sürücüsüne sunmaktadır. Full şarjda yaklaşık 300 Kilometre sürüş keyfi sunan BMW İ3 bu şarj ömrü ile kullanıcısını oldukça rahat ettirmektedir. Bunun yanı sıra yüksek gerilim özelliği bulunan bataryaları işe hızlı şarj istasyonları sayesinde yaklaşık 40 dakika’da tam olarak doldurulabilir. Bu şarj özelliği ve verimliliği sayesinde hem enerji dostu hem de yolculuklar esnasında esneklik ve verimlilik sağlar.

Heyecan Verici Sürüş Keyfi

Sürüş rahatlığı ve hafif ve esnek bileşenlerinden, yürüyen aksama, yolcu bölümüne kadar, BMW i3 sizlere oldukça benzersiz ve rahat dinamikler sunar. BMW eDrive hareketli aksamları sayesinde, aralıksız bir şekilde 0’dan 100 km/sa sürat seviyesine sadece 7,3 saniyede ulaşabilmektedir. 170 bg güç üretimi ve 250 Nm Tork ile en güçlü elektrikli motorlar arasındadır. Bu performansın yanında uzun ömürlü şarjı sayesinde 300 kilometre menzile kesintisiz ulaşım sağlar. Bunların yanı sıra batarya seviyesi zayıfladığında otomatik olarak devreye giren Range Extender ile menzil 30 Kilometre daha uzatılabilmektedir.

BMW’nun geliştirdiği Life modülü karbon fiber destekli plastikten yapılan ve oldukça şık ve modern yolcu bölümü göz alıcıdır. Halk arasında karbon olarak tabir edilen bu malzeme ile hafif olmanın yanı sıra çelikten bile daha dayanıklı ve güçlüdür. Bu özellik sayesinde araç daha fazla menzil alırken, düşük ağırlık merkezi sayesinde daha çevik hale gelmektedir.

Kolay Şarj Özelliği

Şarj işlemi bir telefonu şarj etmek kadar kolaylık sunmaktadır. Dijital hizmetlerle birlikte aracınızı ister evde isterseniz dışarıda olun fark etmeksizin kolayca ve rahatlıkla şarj edebilirsiniz.

Evde şarj için Bmw i3 aracınızı güvenli, hızlı ve kolayca şarj edebilirsiniz. Normal şebeke elektriği ile maksimum kapasitesinin %80lik kısmını sadece 3 saat içerisinde doldurabilir ve yolunuza devam edebilirsiniz. Evlere kuracağınız BMW İ seti wallbox uzmanları tarafından kurulmalıdır.

Ev dışında iken şarj edebilmek için ülkemizde fazla yaygınlaşmasa da şarj istasyonlarını tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Bmw aracınızla birlikte size verilecek wallboxlar ile herhangi bir AC şebekesinden aracınızı 3 saatlik bir sürede %80 kadar şarj edebilirsiniz. Şarj istasyonları bu süreyi %80 oranına varacak kadar hızlandırmaktadır.

Share Button

Volkswagen Passat Estate

 0

V90  T8 Twin Engine

 0

V60 T8 Twin Engine

 0

Tesla Model S Performans Özellikleri

 0

furkan yıldırım {furkan yıldırım}Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir