Kapat
Eletrikli Araba Teknolojisi 0 0

Citroen Berlingo

Citroen Berlingo

Bu aracın iç döşemesinin, ön panelinin ve direksiyonun kaliteli özellikleri hemen göze çarpmaktadır. Direksiyonun derinlik ve yükseklik ayarı yapılabilinmektedir. Şoför koltuğunun da yükseklik ayarı sürücüye uygun olacak şekilde ayarlanmaktadır. Kliması çift bölgelidir ve otomatiktir. Bu sayede uygun sürüş pozisyonunda olmanız sağlanıyor. Ayrıca Citroen Berlingo elektrikli aracının yenilenmiş olan ön konsolu hem yolculara hem de sürücüye kolay bir şekilde kumada edebileceği özellikler sunmaktadır.

Yeni Citroen Berlingo tarzı ve görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yan camları ve geniş ön camı sayesinde yolcularına hem de sürücüsüne konforlu ve aydınlık bir ortamın yanı sıra geniş bir görüş açısı olanağı da sunmaktadır. Ayrıca aracın birçok saklama bölgesi bulunmaktadır. Bu da otomobilin pratik yanlarını göstermektedir.

Citroen Berlingo Son Derece Pratiktir

Yeni Citroen Berlingo aydınlık, keyifli ve rahat tasarımı sayesinde tüm ihtiyaçla ve duyulara hitap etmektedir. Çocuk yolcular için güvenliği ön planda tutan bu araç arka camların açılma durumunu sınırlandırmıştır. Arka tarafı oldukça geniştir. Aracın koltukları oldukça rahat olduğu için araç içi rahatlık da en üst düzeye çıkmaktadır. Arka kısımda oturan yolcular bacaklarını diledikleri gibi uzatabilmektedir. Bagajı da oldukça geniş olan bu araç kullanıcısına büyük bir yükleme kolaylığı da sağlamaktadır. Ön taraftaki tavan rafı aracın genişliği boyunca uzanmaktadır. Bu durumda eşya koymak için büyük bir alan olanağı yaratmaktadır. Arkada ise 60 litrelik ek eşya koyabileceğiniz bir alan vardır. Öte yandan hava şartları ne olursa olsun bu aracın harika bir yol tutuş özelliği mevcuttur. Bu araç sayesinde artık yolculuklarınız daha güvenli, daha konforlu, daha güvenli ve daha eğlenceli geçecektir. Bu araç bir aile aracı olarak kullanılabileceği gibi ticari bir araç olarak da kullanılabilinir.

Citroen Berlingo Özellikleri Nelerdir

Elektrikli araçlar sağladıkları pek çok avantaj ve özellik sayesinde artık ulaşımda yerlerini almaya baladılar. Önümüzdeki 20 yılda bu araçlar otomotiv sektörüne damga vuracağı iddia ediliyor. Elektrikli otomobillerden olan Citroen Berlingo da pek çok avantajı ile piyasa da yerini aldı. Bu aracın ön plana çıkan özellikleri ise şunlardır;

  • 22,5 kilovatlık iki tane lityum iyon pil kullanılmaktadır
  • Tek seferde gidilebilecek mesafe yaklaşık 170 kilometredir
  • 15 dakikalık bir şarj da bataryasının %50’si dolmaktadır
  • Bagajının kapasitesi 675 litredir
  • Arka koltukları katlanır olduğu için buraya da ekstra yük konabilir
  • Çift taraflı otomatik kliması mevcuttur
Share Button

VW e-Up Görücüye Çıktı

 0

Ülkemizdeki Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

 0

Türkiye’nin İlk Elektrikli Taksisi

 0

 Türkiye’de Satılan Elektrikli Otomobil Modelleri

 0

{admin}Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir