Kapat
Eletrikli Araba Teknolojisi 0 0

S 60 T8 Twin Engine

S 60 T8 Twin Engine

Daha önce sedan olarak üretilen şimdi kullanıcıları için yeniden tasarlanan S60 T8 Twin Engine modeli şık ve detaycı tasarımı ile tekrar sahneye çıkıyor. Özellikle geliştirilmiş olan sistemleri sayesinde çalışma sesi ve motor sesini neredeyse duymanızın imkansız olduğu bu araç keyifli bir sürüş yaşatmaktadır. Kışın kaygan zeminlerde dört tekerlekten çekiş gücü sistemi ile güvenli bir yolculuk hizmeti sunuyor.

Sıra Dışı Tasarımı İle S 60 T8 Twin Engine

Kullanıcıları için son teknoloji donanımı ve özel geliştirilmiş projeleri ile S60 T8 Twin Engine ikiz motor kullanımı özelliği ile de tüm gözleri üzerine çekmeyi başarmış durumda. Hibrit teknolojisi ile yanıcı enerji ile çalışan bir motor ve bunun yanı sıra bir de elektrikli motora sahip olmasıyla kesintisiz seyahat etmenizi sağlıyor.

Motor Performansı İle S 60 T8 Twin Engine

Hibrit teknolojisi ile dört silindir bir benzinli motorun yanı sıra bulundurduğu elektrikli motoru ve iyon aküleri ile S 60 T8 Twin Engine mükemmel bir motor performansı sağlamaktadır. Sıra dışı tasarıma sahip olan motoru tek başına yaklaşık olarak 309 beygir güç üretebilmektedir. 2.0 litrelik turbo şarjlı ve süper şarjlı bir motor kullanılmakta. Ve motordan elde edilen bu güç ön tekerleklere iletilmekte. Elektrikli motor ise 87 beygirlik bir güç daha üretebiliyor. Ve elde edilen bu güç arka tekerleklere iletiliyor. Ve toplamda 395 beygirlik bir güç ortaya çıkıyor. Bu güç muhteşem bir performans ile keyifli bir yolculuk yapmanızı sağlıyor.

Güvenli Ve Pratik Kullanımıyla S 60 T8 Twin Engine

İç dizaynı konforu ile de öne çıkan S60 T8 Twin Engine şık ve detaylı bir iç gösterge paneli akıllı telefonlara uyumlu multimedya ekranı ile göze hitap ediyor. İç dizaynı koltuk düzeni geniş ve rahat olmakla beraber gerekli durumlarda beş kişilik kullanılabilen arka koltuk sistemi mevcuttur. Kapsayıcı koltuk dizaynı sayesinde kaza anında fırlama ve yaralanma riski ile birlikte kaburga ve boyun kırılma ihtimalini en aza indirmektedir.

Seyahatlerinizde kullanım kolaylığı açısından yaklaşık 390 litrelik bir bagaj hacmine sahip olan bu araç lastik tamiri için gerekli malzemeler ile yedek lastik bölümünü bu alandan bağımsız tutmuş. Yol takip ve şerit çıkma uyarısı ile güvenliği destekleyen sistemleri sayesinde güvenli sürüş seçeneklerini artırıyor. Acil durum frenleme sistemi ve kitleme önleyici fren sistemi ve denge kontrolü gibi bir çok güvenliği destekleyici özelliklere sahip.

 

Share Button

VW e-Up Görücüye Çıktı

 0

Ülkemizdeki Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

 0

Türkiye’nin İlk Elektrikli Taksisi

 0

 Türkiye’de Satılan Elektrikli Otomobil Modelleri

 0

{admin}Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir