Kapat
Elektrikli Araba Haberleri 1 0

V90  T8 Twin Engine

V90  T8 Twin Engine

Volvo’nun hibrit modeli olan V90 T8 Twin Engine sıra dışı tasarımı ve en yeni özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. 87 beygirlik bir güce sahip elektrikli motorunun yanı sıra 2.0 bir benzinli motora da sahip olması en büyük tercih sebebi haline gelmektedir. Elektrikli araçlar arasında tasarımı ile öne çıkan V90 T8 Twin Engine her iki yönü ile kesintisiz yolculuk devam imkanını sağlıyor.

Sıra Dışı Tasarımıyla V90 T8 Twin Engine

Bir çok elektrikli araba modelinde olan sessiz çalışma özelliği V90 T8 Twin Engine özel bir proje ile bunu nerdeyse ortadan kaldırmaktadır. Aracın çalıştığını sadece gösterge panelinde yanan ışıklardan anlayabilirsiniz. Sekiz vites otomatik şanzıman özelliği ile mükemmel bir motor performansı ortaya koyan Volvo deri iç tasarımı ile şık bir görüntüye sahiptir. Elektronik medya oynatıcı sistemi ile kolay ve keyifli bir sürüş sağlamaktadır.

Yenilikçi Özellikleri İle V90 T8 Twin Engine

Geniş ve büyük tasarımı ile aile aracı olarak tercih edilebilen V90 T8 Twin Engine beş kişilik koltuk oturma düzenine sahip olmasının yanı sıra 560 litre kapasite ile geniş bir bagaj hacmine sahiptir. Benzinli motorun da elektrikli motoru gibi son derece sessiz çalışması dikkatlerden kaçmıyor. 17 inç akıllı alaşımlı jantlara sahip olmakla beraber dört çekiş gücüne de sahiptir. Navigasyon yaya algılama sistemi şerit takip sistemi ısıtmalı direksiyon ve koltuklar gibi bir çok özelliği ile kullanıcılarını memnun etmektedir.

Kullanımı Kolay Hale Getiren V90 T8 Twin Engine

Teknolojin in her türlü imkanından faydalanarak kullanıcılarının hizmetine sunan Volvo, V90 T8 Twin Engine modelinde göstermiş olduğu performans ile gözleri kamaştırıyor.

  • -Otomatik park freni
  • -Elektrikli koltuk başlıkları
  • -Otomatik farlar
  • -Otomatik silecekler
  • -Led farlar

Bluetooth telsiz özelliği gibi bir çok yeniliği kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır. Güvenlik konusu ile ön plana çıkan Volvo bu serisinde de hiçbir endişeye yer bırakmıyor. Yol dışı koruma katlanabilir ön koltuklar ile omurga yaralanmalarının önlenmesi kör nokta izleme sistemi ve şerit takip sistemi ile oldukça üst düzeyde güvenlik donanımına sahiptir. 360 derece görüntü verebilen park kamerası yeterli ölçüde şarj kablosu ile günlük kullanımı daha kolay bir hale gelmiştir. Elektrikli cam sunroof ile hem daha şık bir görüntüye sahip oluyor. Hem de kaliteli bir sürüş keyfi veriyor. Ayrıca Volvo önümüzdeki yıldan itibaren üreteceği her aracına elektrikli motor sağlayabileceğinin sözünü vermiştir.

 

 

Share Button

Volkswagen Passat Estate

 0

V60 T8 Twin Engine

 0

Tesla Model S Performans Özellikleri

 0

Tesla Model 3

 0

{admin}Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir