Kapat
Elektrikli Araba Haberleri 1 0

Volkswagen Passat Estate

Volkswagen Passat Estate

Dünyada ve ülkemizde elektrikli otomobillere olan ilgi her geçen gün artıyor. Geleneksel arabaların yakıtlarının pahalı olması ve sürekli olarak zam gelmesi ile birlikte çevreye ve doğaya vermiş oldukları zararlar düşünüldüğünde elektrikli araçların bu kadar ilgi ile karşılanması son derece doğal olmaktadır. Elektrikli otomobiller şu an diğer araçlara göre biraz daha pahalı olsalar da bir kez satın alındıktan sonra son derece tasarruflu olduğunu hemen anlayacaksınız. Zira bu araçlar geleneksel otomobillerin daha az yakıtla daha uzun mesafe gidebilmektedir. Teknik bakımları ve arızalanma durumları gayet azdır ve masrafsızdır. En önemlisi de bu araçlar doğanın ve çevrenin dostudur. Volkswagen Passat Estate de bu elektrikli otomobillerden bir tanesidir.

Volkswagen Passat Estate Aracının Dizaynı

Bu araç üstün tasarımı ile adeta bir mühendislik harikasıdır. Konfor ve gürültüsüz araçlar isteyen sürücüler için mükemmel bir otomobildir. Volkswagen Passat Estate son derece şık olan tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Çarpıcı gözüken krom radyatör ızgarası ile geniş ve güçlü bir görünümü vardır. Ayrıca alçaltılmış kaputu ve büyük tekerlekleri üstün bir sürüş performansına işaret etmektedir. Bu aracın aydınlatma tasarımı da son derece kalitelidir. LED farları enerji tasarruflu olmasının yanı sıra etkileyici bir görünüme sahiptir. Normal farlara göre daha dayanaklıdır. Ayrıca tüm bunlara ek olarak dinamik viraj lambaları vardır. Bu son derece gelişmiş sistemde direksiyon simidini çevirdiğinizde farları da o yöne doğru çevirmiş oluyorsunuz.

İç mekân tasarımı da son derece lüks ve kaliteli olan Volkswagen Passat Estate için hem sürücüsüne hem de yolcularına da çok büyük rahatlık sağlamaktadır. Aracın koltukları da oldukça rahattır ve çok değişik özelliklere sahiptir. Koltuklarda 14 farklı ayar yapılabilinmektedir. Şoför koltuğunda masaj fonksiyonu da mevcuttur.

Elektrikli Otomobile Sahip Olmanın Avantajları Nelerdir

Elektrikli otomobile sahip olmanın avantajları gerçekten çok fazladır. Örneğin bir Volkswagen Passat Estate satın aldığınızda sizlere sağlayacağı avantajlar şunlardır;

  • İlk olarak bu aracı bir kere satın aldıktan sonra çok büyük bir maddi tasarruf sağlanacaktır
  • Normal araçlara göre 5 ila 8 kat arası daha az yakıt harcamaktadır
  • Son derece sessiz ve gürültüsüz çalışmakta ve yol tutmaktadır
  • Teşviklerden kaynaklı olarak vergi oranı düşüktür
  • Çevreye ve doğaya verdiği zarar yok denecek kadar azdır, çevre dostudur
  • Rahat, huzurlu ve güvenli bir yolculuğun teminatadır

 

Share Button

V90  T8 Twin Engine

 0

V60 T8 Twin Engine

 0

Tesla Model S Performans Özellikleri

 0

Tesla Model 3

 0

{admin}Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir