Kapat

XC 60 T8 Twin Engine

XC 60 T8 Twin Engine

Hem hibrit hem de SUV model olan XC 60 T8 Twin Engine şık ve kaslı görünümü ile tüm gözleri üzerine çekmektedir. Şık ve spor tasarımı ile hem akaryakıt hem de elektrikli motor yapısı ile sınırsız sürüş keyfi vermektedir. Verimli çevre ye duyarlı motoru ile mükemmel bir performans örneği göstermektedir. SUV modeli olarak tasarımının en yüksek performansını sunan Volvo 4 silindir motor ve ayrıca 6 vites otomatik şanzıman ile eşsiz bir sürüş keyfi sağlıyor.

Şık Ve Güçlü Tasarımı İle XC 60 Twin Engine

İç dizaynı deri olması beş koltuk ile geniş bir hacme sahip olmaktadır. Dış görünüşü ile de göz kamaştıran XC 60 T8 Twin Engine dört tekerleten çekiş özelliği sayesinde üstün motor performansı sağlıyor. Akünüz bitse bile benzinli motor ile seyahatiniz devam ediyor. Sessiz çalışma konusunda da yine özel tasarıma sahip olan bu model size elektrikli motorda ki gibi sessiz sürüş keyfinizin devamını sağlıyor.

Kolay Kullanım Özellikleri İle XC 60 T8 Twin Engine

Son teknoloji motor yapısı ve iç donanıma sahip olan XC 60 T8 Twin Engine çarpıcı bir çok özelliğe de sahip. Kolay park sistemi yokuş kalkış desteği gibi kolaylıkları ile öne çıkan bu modelin güvenlik açısından da bir çok yeni özellikleri bulunmaktadır. Kaza yaralanma olayını en aza indirgemek için özel koltukları ve dönebilen koltuk sistemleri gibi bir çok özelliği ile kullanıcılarını cezp etmektedir.

  • -Otomatik far sistemi
  • -Otomatik silecek
  • -Elektrikli koltuk

Gibi seyahatlerinizi daha keyifli bir hale getiren bu SUV model Volvo yenilenerek ve gelişerek kullanıcılarının memnuniyetini kazanmaktadır.

Teknik Özellikleri İle XC 60 T8 Twin Engine

320 beygirlik bir güç üretebilen motoru ve otomatik şanzımanı ile keyifli bir sürüş sunan XC 60 T8 Twin Engine 55km’lik günlük kullanım menziline sahip. Çift motor özelliğinden ve enerji bitse bile bir diğer motor ile sürüşe devam edebilme özelliğinden de bahsetmek gerekir. Diğer elektrikli araç modellerinde olduğu gibi bu modelde oldukça sessiz bir çalışma ile rahat sürüş keyfi sunmaktadır. Sağlam tasarımı ve güvenliği ile bilinen Volvo elektrikli ve hibrit araba üretimi konusunda da başarısından ve adından oldukça bahsettirecek gibi görünüyor. Dört farklı sürüş seçeneği ile oldukça fazla performans göstermektedir. Daha ekonomik ve dört çeker gibi sürüş seçenekleri ile şehir içi ve şehirler arası seyahatleriniz daha zevkli bir hale geliyor.

Share Button

VW e-Up Görücüye Çıktı

 0

Ülkemizdeki Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

 0

Türkiye’nin İlk Elektrikli Taksisi

 0

 Türkiye’de Satılan Elektrikli Otomobil Modelleri

 0

{admin}Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir